VIDEO: Iris z novo skladbo V tebi je
Pevka Iris po uspešnici Na izi, ki se je dodobra usidrala na mnogih radijskih postajah in lestvicah in ki jo med drugim najdete tudi na pevkinem prvem albumu Peti element ali na albumu Na zdravje - Pesem poletja, med nas pošilja čisto novo poletno pesem.
IrisTokrat se je Iris odločila za spremembo v ekipi, glasbo je namreč napisal Rusko, ki je sodeloval tudi z Lucienne Lončina in Crveno Jabuko, besedilo je napisala Iris sama, pod aranžma pa se je za Iris prav tako prvič podpisal Aleš Zibelnik.
"Gre torej za povsem novo sodelovanje, čeprav je res, da se vsi trije poznamo že od prej. Je pa to naš prvi skupni projekt in moram reči, da sem z našim sodelovanjem zelo zadovoljna. Največ mi pomeni, da mi je pesem všeč in da si jo bom tudi sama z veseljem do konca vrtela v avtu ali kje drugje. Spominja me na poletne, brezskrbne dni in uživanje na prostem… ko poslušam to pesem, me kar vleče na morje in seveda na plesišče! Upam, da bo tudi vam všeč," nam je zaupala simpatična in nasmejna Iris.
Spomnimo, da je Iris vse bolj uveljavljena pevka Iris, ki je pred kratkim tudi uspešno magistrirala na Ekonomski fakulteti v Ljubljani, njena nedavna skladba Na izi pa je pri poslušalcih naletela na dober odziv.
Sorodne novice

Nuša Derenda in njenih nepozabnih 15 glasbenih let

Mamma Mia – nova in drugačna ljubezenska zgodba Saše Lendero

Dvojno presenečenje Nuše Derenda – veliki koncert in nov album

Prvi Slovenec, ki jemlje dih na drogu sliši na ime Tomy Mihičinac

Alex Volasko opisal hrepenenje po neizrečeni ljubezni in skriti romanci







